DUAL ACTION SCRUB

Zein Obagi
Скраб для нормальної та жирної шкіри обличчя схильної до акне
Багатофункціональна терапія акне з максимальною силою, яка захищає від бактерій, що їх викликають, допомагаючи отримати чисту шкіру.

Формула містить як хімічні, так і механічні ексфоліанти для видалення ороговілих поверхневих клітин та надлишку себуму. Олія чайного дерева розчинює та видаляє надлишок себуму з поверхні шкіри, який може сприяти закупореню пор, що може призвести до майбутніх запалень. Ексклюзивний 12-годинний мультиокислювальний комплекс забезпечує безперервний антиоксидантний ефект від ушкоджень вільних радикалів, допомагаючи заспокоїти і заживити шкіру, додатково зволожуючи і пом'якшуючи, не викликаючи сухості.

Скраб є важливою складовою у системі підготовки шкіри ZO® Getting Skin Ready™, призначений для стимуляції шляхом ексфоліації. Система підготовки шкіри ZO® Getting Skin Ready™ є найважливішим першим кроком для досягнення успішних результатів з усіма терапевтичними процедурами ZO®.

Характеристики:
- Подвійне відлущування ороговілих клітин.
- Націлений на видалення надлишків себуму і бактерій.
- Заспокоює і заживлює.
- Відновлює ліпіди для покращення бар'єрної функції шкіри.
- Ексклюзивний потужний антиоксидантний комплекс (ZО-RRS2™) захищає шкіру, щоб зменшити її запалення та пошкодження, спричинені щоденним окисним стресом.
- ZOX12 ™ забезпечує безперервний антиоксидантний захист від пошкодження вільними радикалами.

Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваше имя
Ваш номер телефона
Ваш электронный адрес
Payment method
После оформления заказа, наш менеджер с вами свяжется.