RADICAL NIGHT REPAIR

Zein Obagi
Нічний стимулюючий крем для обличчя.
Старіння шкіри, пігментація помірного ступеню.

Мікрокапсульований ретинол із технологією повільного вивільнення помітно покращує текстуру, нерівномірну пігментацію та слабкість шкіри, а також мінімізує прояв дрібних та глибоких зморшок. Мультиантиоксидантний захист комбінації вітамінів С, Е та А, а також сучаснийй засіб захисту шкіри рослинними стовбуровими клітинами, допомагають захищати від появи майбутнього старіння шкіри як з природних, так і з екологічних причин. Багатовекторний ліпідний комплекс допомагає усунути причини почервоніння шкіри та мінімізувати подразнення. Поповнювачі вологи заспокоюють і заживлюють шкіру, зменшуючи прояви тьмяної, сухої та втомленої шкіри.

Характеристики:
- Спеціально сформований склад крему із досконалою системою доставки олеосоми: безводною основою для забезпечення стабільності та повільного вивільнення високомолекулярного ретинолу, щоб максимізувати переваги для боротьби з старінням та мінімізувати подразнення.
- Підвищує вироблення колагену, щоб зменшити дрібні та глибокі зморшки.
- Підвищує яскравість шкіри, зменшує темні плями та забезпечує більш рівний тон шкіри.
- Пом'якшує та допомагає згладити грубу текстуру шкіри.
- Безліч антиоксидантів нейтралізують вільні радикали і запобігають майбутньому пошкодженню шкіри.
- Мінімізує подразнення, заспокоюючи та заживлюючи шкіру.
- Ексклюзивний потужний антиоксидантний комплекс Z-RRS2™ захищає шкіру, щоб зменшити запалення та пошкодження, викликані щоденним окисним стресом.

Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваше имя
Ваш номер телефона
Ваш электронный адрес
Payment method
После оформления заказа, наш менеджер с вами свяжется.