POST-PROCEDURE RECOVERY SYSTEM

Zein Obagi
Постпроцедурна система відновлення шкіри.

Постпроцедурна система відновлення шкіри ZO® Post Procedure Recovery System є найбільш ефективною програмою для постпроцедурного догляду за шкірою. Вона розроблена для використання після лазерної шліфовки, хімічних пілінгів або будь-якого іншого виду комбінованої очисної терапії.

1. Astringent Solution Powder / Антисептичний розчинний порошок
10 пакетів по 6 г
Як елемент постпроцедурної системи відновлення шкіри ZO® Post Procedure Recovery System, Surfatrol™ Astringent Solution Powder забезпечує м'яке і ефективне зняття подразнення за рахунок створення невидимого бар'єру для захисту і максимального збереження вологи пошкодженої шкіри. Допомагає вбираючи вологу, яка виділяється шкірою під час процесу відновлення. Видаляє ороговілі частинки, запобігає лущенню і утворенню кірочок. Створює захисний бар'єр від проникнення інфекцій. Заспокоює подразнену шкіру. Сприяє природному відновленню. Запобігає втраті вологи і зберігає шкіру зволоженою.

2. Soothing Ointment / Заспокійлива мазь
50 мл
Pomatrol™ - це багатофункціональна система зволоження шкіри з додатковим запасом ліпідів для відновлення бар'єрної функції пошкодженої шкіри. Стимулює клітинну регенерацію, вироблення колагену і синтез глікозаміногліканів. Підтримує рівень вологи і захищає ліпідний бар'єр шкіри. Заспокоює подразнену шкіру. Запобігає утворенню тріщин і лущенню. Ексклюзивний 12-годинний комплекс вивільнення антиоксидантів забезпечує постійний захист від стресу внаслідок окислення. Відновлює і захищає ДНК.

3. Hydrating Creme / Крем для епідермального відновлення шкіри обличчя та тіла постпроцедурний
113 г
Hydrating Creme прискорює природний процес відновлення шкіри, одночасно захищаючи її від дії зовнішніх факторів. Колоїдний розчин вівса 1% забезпечує тимчасовий захист і зменшує сухість та свербіж внаслідок подразнення шкіри. Тетрапептид-21 прискорює утворення важливих ЕСМ-протеїнів, таких як колаген-1 і фібронектин, що сприяє стимуляції вироблення гіалуронової кислоти, а також реепітелізації шкіри. Мірістоіл пентапептид-11 сприяє проліферації клітин, прискорюючи відновлення шкіри. Гліцерин поповнює запас вологи і відновлює бар'єрну функцію шкіри. Бета-глюкан заспокоює і пом'якшує подразнену шкіру. Ексклюзивний 12-годинний комплекс вивільнення антиоксидантів бореться з пошкодженням вільними радикалами.

Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваше имя
Ваш номер телефона
Ваш электронный адрес
Payment method
После оформления заказа, наш менеджер с вами свяжется.