JALUPRO DRINK

Jalupro (Швейцарія)
J-1
2285,00
Jalupro drink — це унікальний коктейль з амінокислот, який дає необхідний стимул фібробластам шкіри для синтезу нового колагену. З часом активність фібробластів, які виробляють колаген, знижується. Цей процес пов'язаний не тільки зі старінням, він може відбуватися і з інших причин, таким як: шкідливі харчові звички, дієти, куріння, інтенсивні фізичні навантаження, тривале перебування під сонцем. Внаслідок усього перерахованого вище наша шкіра старіє, втрачає свій тонус, обсяг, потім з'являються зморшки і складки.

Амінокислоти, що містяться в препараті Jalupro drink (Proglyme), компенсують зниження активності фібробластів. Чим вищий вміст амінокислот в шкірі, тим вище життєздатність і кількість клітин, що утворюють колаген. Jalupro drink (Proglyme) активно бореться з ознаками старіння, покращує активність клітин шкіри і повертає їй тонус, еластичність і свіжість.

Застосування: Саше з вмістом розчинити в рідині (вода, сік, чай), приймати за 1 годину до або через 2 години після їжі 1 - 2 рази на день.

Курс: 1-3 місяці, за показаннями.

Склад: Запатентована формула розчину амінокислот - гліцин, L-пролін, L-лізин.

30 стіків
Вас можуть зацікавити
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваше Імя
Ваш номер телефону
Ваша електронна адреса
Доставка
Payment method
Після оформлення замовлення, наш менеджер з вами зв 'яжеться.