INNOAESTHETICS INNO-CAPS HAIR

Innoaesthetics
Inno-0005
1250,00
Капсули проти випадіння волосся зміцнюють волосяні фолікули і перешкоджають випаданню. Прискорюють обмін речовин і мікроциркуляцію, стимулюють ріст волосся. Волосся менше випадають, стають гладкими і набуває здорового блиску. Капсули підходять як для жінок, так і для чоловіків будь-якого віку, які страждають від випадіння волосся.

Активні інгредієнти:
- Екстракт плодів карликової пальми та виноградних кісточок покращує мікроциркуляцію і обмін речовин. Прискорює ріст волосся і перешкоджає їх випаданню. - Біотин, L-таурин і L-аргінін покращують структуру волосся, роблять їх гладкими і шовковистим. Волосся стають міцнішими, менше січеться і пошкоджуються. Посилити дію Капсул проти випадіння волосся від бренду INNOAESTHETICS ви можете за допомогою Лосьйону Опіум від бренду DSD de Luxe.

Спосіб застосування:
Приймайте 2 капсули Inno-Caps Hair щодня разом з прийомом їжі. Склад Refined Soybean Oil, Gelatine, Serenoa Repens, Saw Palmetto (Purified Extract), Glycerin, Vitis Vinifera Dry Extract, Phytosterol Complex, L-taurine, L-arginine, Soy Lecithin, Dry Extract Of Panicum Miliaceum, Colloidal Silica, Zinc Oxide, Vitamin B5, Biotin, Colouring Agents (E171, E131).

Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваше Імя
Ваш номер телефону
Ваша електронна адреса
Доставка
Payment method
Після оформлення замовлення, наш менеджер з вами зв 'яжеться.