INNOAESTHETICS INNO-DERMA SUNBLOCK UVP 50+

Innoaesthetics
Inno-0002
850,00
Сонцезахисний крем SPF 50 захищає шкіру від ультрафіолету і вільних радикалів. Уповільнює старіння, покращує колір обличчя, знімає ознаки втоми і запалень. Перешкоджає появі в'ялості, зморшок і пігментації, зберігає шкіру здоровою і молодий. Підходить для всіх типів шкіри, може використовуватися як жінками, так і чоловіками.

Активні інгредієнти:
- Октіноксат, амілоксат, авобензон і діоксид титану - сонцезахисні фільтри. Захищають шкіру від UVA- і UVB-випромінювання, перешкоджають появі зморшок і пігментації. - трипептид міді, токоферол і масло шипшини - антиоксиданти. Захищають клітини шкіри від пошкодження вільними радикалами, перешкоджають появі в'ялості і зморшок. Прискорюють обмін речовин і загоєння ушкоджень, знімають ознаки втоми і запалення.

- Масло ши живить і пом'якшує шкіру. Доповнює захисний бар'єр епідермісу, захищає від зневоднення і агресивних чинників.

Спосіб застосування:
Помийте обличчя засобом Soft Cleanser і зволожите тоніком NMF Tonic. Нанесіть крем Sunblock UVP 50+ рівномірним шаром на обличчя і шию, помасажуйте до повного вбирання. Використовуйте щодня за 30 хвилин до виходу на вулицю.

Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваше Імя
Ваш номер телефону
Ваша електронна адреса
Доставка
Payment method
Після оформлення замовлення, наш менеджер з вами зв 'яжеться.