Beauty Shop — магазин косметики
Професійна косметика високої якості в клініці Beauté et Jeunesse
Beauté et Jeunesse
HISTOLAB
Преміальна ліпосомальна космецевтика HISTOLAB — це найпопулярніша новинка для здоров 'я і краси вашої шкіри!

Zein Obagi

Лікувальна косметика і засоби по догляду за шкірою, створені всесвітньо відомим американським доктором Зейном Обаджі.

Зейн Обаджі визначив нову концепцію не просто лікування хвороб, а грамотного щоденного догляду за шкірою. Ця нова філософія поклала початок розвитку серії затребуваних засобів і програм по догляду за шкірою, які рекомендують дерматологи і косметологи у всьому світі.


Обаджі пропонує всеохоплюючий спектр продукції для щоденного здоров 'я шкіри, захисту від агресивних факторів навколишнього середовища та закріплення результатів терапевтичного лікування хвороб шкіри.

REVITALASH cosmetics
RevitaLash® Cosmetics — провідний бренд, який створений лікарем-офтальмологом і виробляє преміум-засоби для відновлення та оздоровлення ресниць, бровей та волосся.
История бренда началась в 2006 году с одного-единственного средства – оригинальной сыворотки для ресниц.

Доктор медицинских наук Майкл Бринкенгофф создал ее для любимой жены Гейл, чтобы вернуть ей уверенность в себе во время изнурительной борьбы с раком груди.

Из этой сыворотки позже родилась целая коллекция косметических средств, которые восстанавливают естественную красоту и помогают женщинам давать отпор тяжелым последствиям болезней и радикального лечения.
JALUPRO
Бренд Jalupro вже давно відомий серед професіоналів у сфері косметології. Особливу увагу компанія приділяє галузі естетичної медицини.
Інноваційні омолоджувальні ін'єкційні препарати Jalupro містять збалансований склад амінокислот і гіалуронової кислоти. Причому амінокислоти просторічно орієнтовані і можуть відразу вбудовуватися в синтез колагену клітинами шкіри.

Продукти розроблені в двох формах - для більш молодої і більш зрілої шкіри. Ефективність цього препарату доведена більш ніж 50 клінічними дослідженнями.

Ялупро збільшує товщину, еластичність і зволоженість шкіри, знижує її рельєфність, забезпечує тривалий ефект при курсовому застосуванні.
MASTELLI
Один з найбільших європейських біофармацевтичних концернів, заснований в 1952 році в Сан-Ремо, Італія. Перлиною в портфелі компанії є препарати з полинуклеотидами.
Біофармацевтична компанія Mastelli понад 60 років займається дослідженнями і розробкою, гарантує максимальну технологічність та інноваційність препаратів. Компанія постійно співпрацює з провідними медичними та фармацевтичними університетами.

Відмінна особливість компанії — наукова і промислова діяльність, пов 'язана з використанням PDRN. Mastelli заснована в 1952 році в Сан-Ремо, в Італії. Є сімейним бізнесом і досі управляється спадкоємцями засновника.
INNOA ESTHETICS
Надає професіоналам і кінцевим користувачам медичні естетичні та дерматологічні рішення для лікування будь-яких змін шкіри та підтримки здоров 'я і краси шкіри.
Володіючи більш ніж столітнім досвідом розробки фармацевтичних формул для поліпшення стану шкіри, INNOAESTHETICS є всесвітньо визнаною компанією і зразковою лабораторією в естетичній медицині та дерматокосметичній промисловості.

Розробляє і комерціалізує власні бренди і надає послуги з виробництва приватних торгових марок в рамках свого бізнес-підрозділу EXPERTISSE.

Вся продукція компанії сертифікована GMP і має вищу якість.
Безкоштовна консультація
Запишіться на попередню консультацію з лікарем-дерматологом перед відвідуванням клініки
Ми перетелефонуємо і домовимося про прийом на безкоштовну консультацію в нашій клініці.
КОНТАКТИ
вул. Саксаганського, 60-А,
м. Київ, 01033.
тел. +380 68 933 03 67
Beauté et Jeunesse © 2019 -2021
ГОДИНИ РОБОТИ
Працюємо щодня з 09:00 до 21:00
ПОСЛУГИ
Дизайн і розробка:
Онлайн запис
З вами зв'яжеться адміністратор для уточнення інформації
Акційні пропозиції
З вами зв'яжеться адміністратор для уточнення інформації
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваше Імя
Ваш номер телефону
Ваша електронна адреса
Доставка
Payment method
Після оформлення замовлення, наш менеджер з вами зв 'яжеться.